Домолан

Домолан

ВАШ НАДIЙНИЙ ПРОВАЙДЕР

Інтернет

Телебачення

Відеоспостереження

У нас Ви можете замовити встановлення відеоспостереження ціна якої доступна кожному. Ціни на встановлення відеоспостереження складаються з вартості обладнання і монтажних робіт. У більшості випадків, основна частина суми припадає на обладнання.

Для визначення вартості системи відеоспостереження дзвоніть на наші номери або оформите заявку у нас на сайті. Ви зможете обговорити всі побажання і обмеження, обговорити вимоги до зовнішнього вигляду камер відеоспостереження, умов експлуатації, освітленості об'єкта, якості запису і інші деталі.

Акції

Нарешті!
Підключення послуги Інтернет у приватні будинки - Безкоштовно*!

*Обов'язковий авансовий платіж 1000грн.

Підключайте інтернет від Домолан в багатоквартирних будинках, і отримуйте в подарунок до 6х місяців безкоштовного інтернету.

Залучаючи нових абонентів в нашу компанію, Ви можете отримати 1 місяць безкоштовного інтернет за кожного підключеного абонента, за вашою рекомендацією.

Залучаючи нових клієнтів в нашу компанію для підключення відеонагляду , ви отримуєте 2 місяці безкоштовного інтернет за кожного нового клієнта.

12+2
Поповнюйте свій рахунок з 1.12.2020 по 31.12.2020 на 12 місяців та отримуйте 2 місяці у подарунок.

Оплата послуг

Термiнальнi системи

payment service payment service payment service payment service payment service payment service

Iнтернет платежi

payment service payment service payment service payment service payment service payment service payment service payment service

Контакти

З питаннь підключення та технічної підтримки

Цілодобово (24/7/365)

Ми у месенджерах

Отримувати оперативно всi новини, акцiї та аварiйнi повiдомленя компанiї